Yamaha YDS-120 Saksofon cyfrowy Nowość 2023

Yamaha YDS-120

Spraw, aby gra na saksofonie była jeszcze bardziej dostępna. Ten cyfrowy saksofon eliminuje ograniczenia dotyczące miejsca i czasu

Wygodniejszy i bardziej swobodny sposób gry na saksofonie

Sterowanie głośnością

Stłum swoją głośność zachowując barwy tonalne saksofonu. Piętnaście poziomów głośności i gniazdo słuchawkowe pozwalają cieszyć się grą, bez obawy, że będzie za głośno.

Ustnik

Po prostu dmuchając w specjalnie zaprojektowany ustnik, możesz wydobywać dźwięki bez konieczności martwienia się o swój embouchure (sposób kształtowania ust). Ustnik można również zdjąć w celu ułatwienia konserwacji.

Brzmienie saksofonu w 4 rodzajach, 56 Presetów

Zawiera 56 różnych głosów dla saksofonów sopranowych, altowych, tenorowych i barytonowych, aby obsłużyć różne gatunki i style. Można również grać z głosami innych instrumentów, takich jak shakuhachi, flet, instrumenty elektroniczne i więcej, co daje w sumie 73 głosy do pracy.

Próbkowanie w pełnej skali

Współpracujemy z profesjonalnymi wykonawcami, aby dokonać próby brzmienia saksofonów akustycznych Yamaha - sopranowego, altowego, tenorowego i barytonowego - starannie nagranych w całych tonach, abyś mógł cieszyć się naturalnym brzmieniem bez żadnych niedoskonałości.

System akustyczny

Czujnik oddechu wykrywa powietrze wdmuchiwane do ustnika, podczas gdy cyfrowy generator dźwięku napędza głośnik w celu wytworzenia dźwięków przekazywanych przez prosty mechanizm akustyczny typu rogowego.

Czujnik oddechu

Czujnik oddechu wykrywa siłę (ciśnienie) Twojego oddechu, pozwalając Ci kontrolować nie tylko siłę, ale i tonację Twojego dźwięku podczas gry.gh-end.

Układ klawiszy

Układ klawiszy jest oparty na akustycznych saksofonach Yamaha, zapewniając bezproblemową użyteczność. Możesz również zmieniać palcowanie za pomocą dedykowanej aplikacji.

Video prezentacja